68886
05425063903
Telefon
 • GentestDiet Nedir?  Nasıl beslenmeniz gerektiği genlerinizde saklı!
  GentestDiet, bireylerin genetik yapısı doğrultusunda sağlıklı, enerjik, uzun bir ömür sürmesi için sunulan kapsamlı analizler bütünüdür. Gentest, insan genomunun moleküler özelliklerini, tıp, epidemiyoloji, biyokimya, beslenme, diyetetik, spor fizyolojisi, istatistik bilimlerindeki ve bilgi teknolojilerindeki son gelişmeleri kullanarak tamamen size özel ''Optimal Yaşam Planı'' olarak hizmet sunar.


  Gentest'i yaşamınız boyunca sadece bir kez yaptırmanız yeterlidir. • GentestDiet Ne Değildir?


  - GentestDiet internet üzerinden satılan bir test değildir. Sadece bu konuda özel eğitim almış yetkili diyetisyen ve hekimler tarafıdan uygulanır.

  - GentestDiet bir gıda intoleransı testi değildir, bu nedenle sonuçları zaman içersinde değişiklik göstermez.

  -GentestDiet ithal bir uygulama değildir. Türk bilim insanları tarafından, Türkiye toplumunun özellikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir.

  -GentestDiet KANITA dayalı bilimsel bir uygulamadır.
 • Neden GentestDiet Yaptırmalısınız ?


  Hastalıklardan korunmak için

  Sağlık düzeyinizi yükseltmek için

  KALICI kilo vermek için

  Enerjik ve dinamik olmak için
 • GentestDiet'in Diğer Diyetlere Göre Üstünlüğü


  GentestDiet dışındaki tüm diyet yöntemleri toplum ortalamaları esas alınarak hazırlanmıştır. Bu yaklaşım, bir kişide yararlı olan diyetin herkesde aynı etkiyi göstereceği varsayımına dayanır. Oysa her bireyin genetik yapısı ve besinlere verdiği yanıt farklıdır. O nedenle beslenme programları kişiye özel olmalıdır. GentestDiet, beslenme programını, o kişiyi özel yapan genetik yapısını inceleyerek ortaya koyar.