68886
05425063903
Telefon
 • BAŞLIK

 • Uzm. Dyt. İzan IŞIK


  Antalya doğumluyum. Üniversiteye kadar olan eğitim hayatımı Antalya'nın Kumluca ilçesinde tamamladım.
  Hayatımın önemli kararlarından biri olan üniversite tercihlerim üzerine 2012 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (%25 Burslu) bölümünü kazanarak Gaziantep'e taşındım.
  Aynı sene Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği programına kayıt yaptırdım ve 2015 yılında bu programı başarıyla tamamlayarak diplomamı aldım.
  Bir grup sınıf arkadaşım ile birlikte ''Klasik ve Özelleşmiş Toplu Beslenme Sistemlerinde Kaliteyi Etkileyen Etmenler ve Müşteri Memnuniyeti'' adlı bitirme tezini bir ekip çalışması içerisinde tamamladık.
  Bireysel olarak ise özel ilgi duyduğum  ''Bireylerin Değişen Duygu Durumlarının Beslenme Davranışı Üzerine Etkileri'' konulu seminer sunumumu gerçekleştirdikten sonra
   2016 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olarak ''Diyetisyen'' ünvanını almaya hak kazandım.
  Kasım 2016 tarihinden bu yana GentestDiet Yetkili Uygulayıcısıyım ve Aralık 2016-Temmuz 2017 tarihleri arasında Ankara'da bulunan Fitbon Diyet Yemekleri'nin yönetici diyetisyenliğini yaptım. Bu süreçte akademik hayatıma devam etmek istediğimi anlayarak, girdiğim sınavlar sonucu Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Ana Bilim Dalı programında master yapmaya hak kazandım. Uzmanlık tezim olan "İnsülin Direnci Olan Yetişkin Bireylerin Uyku Kalitelerinin, Depresyon Durumlarının ve Beslenme Alışkanlıklarının Değerlendirilmesi" konulu çalışmamı tamamlamamın ardından, 2020 yılı ocak ayı itibariyle "Uzman Diyetisyen" olarak mesleğimi sürdürmekteyim.
  Online diyet ile Türkiye'nin çeşitli illerine ve Kıbrıs'a ulaşabildim, bu sayede bir çok insanın hayatına dokunmuş olmanın sevincini tattım ve halen tatmaktayım. Eğer siz de beslenme biçiminizi daha iyi bir noktaya taşımak ve keyifli bir diyet süreci geçirmek isterseniz lütfen bana ulaşın... :)